So švajčiarskom sme neukázali nič

Ešte viac ako výsledok ma trápi, že hráme strašne slabý hokej. Dnes so švajčiarmi, strašne pomalé, žiadna bojovnosť, bez emócií odohrali slabučký zápas a naša hra sa ani len nepribližuje vyspelejším tímom. Keď prepne človek na iný zápas mám pocit, že aj tí slabší v tých iných zápasoch si vedia prihrať, výjsť z pásma a aspoň založiť útok. Dnes švédi si robili kolotoč s čechmi, ktorí včera vykrúcali našich. Čo nás čaká so švédmi? Obávam sa riadneho debaklu.

A vraj so švajčiarmi ideme bojovať o 4. postupové miesto.Oni majú 5 bodov a my 1. S takým výkonom ich možno toľko nezískame. Všetci hovoria, že na únavu sa nevyhovárame, že to nebolo o tom, a tak prečo nekorčuľovali. A nechápem ako môžu naši hráči tvrdiť, že potom sme už mali prevahu. Kedy??? ved sme ich ani neohrozili.

mužstvo prestrieľa, pričom skoro celý zápas vedie a my máme byť aktívni....tak nie je o čom. Pol zápasu boli Švajčiari jasne lepší , pol zápasu to bolo ako tak vyrovnané...No nie vďaka našej lepšej hre, to len súper trochu poľavil. Prihrávky ? Katastrofa - polovica na päty ! Zakladanie útoku , prechod do útočnej tretiny ? Detto ! Buly ? Ďalšia katastrofa. Dúfam, že tento veľmi zlý výkon bol aj "vďaka" únave / predsa len mali sme o 8 hodín menej na oddych /a naštrbenej psychike po nešťastnom závere s Čechmi. Dúfam, no neverím.

Naši nemali ani šancu, náznak že by mohli vyhrať..boli strašne pomali.. bohužiaľ, ale mám pocit že je to najslabší výkon na ms čo som videl. Prehru s dánskom 6:0 Som nevidel , to muselo byť tiež slabé:-)

A ešte tie reči, že tu niet slabých súperov, všetci už vedia korčuľovať. No ja mam pocit, že my už zaostavame v tejto činnosti.